VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné skříně na míru jsou komfortním řešením pro Váš interiér a patří dnes k velmi oblíbenému nábytku vyrobenému na míru.

 

Vestavěné skříně jsou nejen velmi praktickým úložným prostorem, ať už zařizujete menší, prostorný či atypický prostor ve Vašem bytě či rodinném domě.

 

Dnes jsou tyto vestavěné systémy taky moderním doplňkem Vašeho interiéru, ladí k ostatním bytovým doplňkům, doplňují Váš osobitý styl.

Vestavěné skříně realizujeme v mnoha barevných provedeních včetně zrcadel.

 

Nesporná výhoda vestavěných skříní a taky velkým důvodem pro většinu realizací je maximální využití bytového prostoru.

Ať už se jedná o šikmé snížené či zkosené stěny či výklenky, tzv. „mrtvá místa“ nebo naopak menší prostory, kdy každý ušetřený kousek místa vždy najdeme komfortní řešení díky vestavěným skříním, které vyrobíme přímo na míru a dle Vašich individuálních požadavků a potřeb.

 

Další možnosti, jak využít dnes moderní praktické vestavěné systémy, je v případě zařizování šatny nebo jiných úložných prostor.

 

Zkrátka vestavěné skříně na míru jsou velkým a užitečným pomocníkem při zařizování v domácnosti, už neřešíte, kam dát své oblečení nebo že daný prostor je příliš malý a neustále o něco narazíte, ať už řešíte vybavení do pokojů, předsíně, pracovny či samostatnou šatnu, vždy jsme schopni díky možnostem vestavěným systému navrhnout ideální řešení.

 

Vestavěné skříně jsou jednoznačně elegantním řešením, jak si zařídit interiér.

 

Veškeré vyměřování nábytku včetně 3D návrhu provádíme zdarma.

 

Ukázku našich realizavaných vestavných skříní najdete ve fotogalerii

Zpracovávám...
Napište nám