Zakázkové kuchyně Opava

KUCHYNĚ PALYZA – kuchyně vlastní výroby, kdy si moc dobře uvědomujeme, že KUCHYŇ je velmi důležitým a velmi často využívaným místem v každé domácnosti.

Proto každý návrh kuchyně realizujeme opravdu individuálně, dle potřeb a přání zákazníků. Je důležité říct, že často se snažíme najít optimální řešení, ať už z pohledu praktického využívání kuchyně s ohledem na dispozici, ale také z pohledu designu, moderního vzhledu.

Většina našich zákazníků ocenila právě to, že tatáž osoba je při návrhu, zaměření, ale i u výroby i montáže, což eliminuje nepřesnosti a chyby a umožňuje nám tak realizaci kuchyně ve velmi krátkých termínech.

Za sebou máme řady realizovaných kuchyní, ať už se jednalo o kuchyně
• v malém prostoru
• rohové kuchyně panelových bytů
• rekonstrukce starých kuchyní
• nové kuchyně při výstavbě nového domu

Proto se nebojte na nás obrátit, ať už plánujete kuchyni menších, rozlehlejší či specifickou, nic není nemožné.

Pracujeme s kvalitními materiály, doporučíme a jsme schopni Vám taky zajistit kvalitní spotřebiče pro Vámi vybranou kuchyň.

 

Kuchyně PALYZA Vám vyrobí na míru Vaši kuchyň, ať už menší, větší, elegantní, bílou, moderní, praktickou, ať už pro jednotlivce nebo velkou rodinu, ale vždy budou mít jedno společné:

 

PLNĚ FUNKČNÍ MODERNÍ KUCHYNĚ SE ZÁRUKOU v té nejvyšší kvalitě, kterou zajistíme díky naším dlouholetým profesním postupům a zkušenostem.

 

Ukázku našich realizavaných kuchyní najdete ve fotogalerii

 

Kuchyně PALYZE prostě Vaše kuchyň, na kterou se budete moci roky spolehnout!

Zpracovávám...
Napište nám